Contact Form 7 v4.2.2 - en to hr translation catalogue (291 entries)

en: %s ago
hr: %s prije

en: %s keys switch panels
hr: %s ključevi prebacivanja ploče

en: (required)
hr: (obavezno)

en: (select language)
hr: (odaberi jezik)

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
hr: <code>%1$s</code> vlasništvo od <code>WPCF7_ContactForm</code> više <strong>nije dostupan</strong>. Umjesto toga koristite metodu <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
hr: <strong>Dodatne postavke</strong> omogućavaju prilagođavanje ponašanja kontakt obrasca pomoću dodavanja isječaka kodova.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
hr: <strong>Contact Form 7 %1$s zahtjeva WordPress %2$s ili noviji.</strong> Molimo najprije <a href="%3$s">ažurirajte WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
hr: <strong>Dupliciraj</strong> - Klonira kontakt obrazac. Klonirani kontaktni obrazac nasljeđuje sve sadržaje od izvornika, ali ima drugačiji ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
hr: <strong>Uredi</strong> - Otvara zaslon za uređivanje kontakt obrasca. Istu radnju možete izvršiti ako kliknete na naziv kontakt obrasca.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
hr: <strong>Obrazac</strong> je sadržaj HTML obrasca. Možete koristiti bilo koji HTML element koji je dopušten unutar elementa obrasca. Također, ovdje možete koristiti Contact Form 7 form-tags.

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
hr: <strong>Pošta (2)</strong> je dodatni obrazac koji radi slično kao i Pošta. Pošta (2) se razlikuje po tome jer se poruka šalje samo kada je Pošta uspješno poslana.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
hr: <strong>Pošta</strong> upravlja predloškom poruke (zaglavlja i tijelo poruke) koja će biti poslana kada ju korisnik pošalje. Ovdje možete koristiti Contact Form 7 mail-tags.

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
hr: <strong>Naslov</strong> je naziv kontaktnog obrasca. Naslov se koristi samo za označavanje kontakt obrasca i može se uređivati.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
hr: Form-tag je kratki kod zatvoren uglatim zagradama, korišten u sadržaju obrasca. Općenito, form-tag predstavlja polje za unos, a njegove komponente mogu se podijeliti u četiri dijela: vrsta, naziv, opcije i vrijednosti. Contact Form 7 podržava nekoliko vrsta form-tagova uključujući polja za tekst, polja za broj, polja za datum, potvrdne okvire, radio dugmad, izbornike, polja za učitavanje datoteka, CAPTCHA i kviz polja.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
hr: Mail-tag je kratki kod zatvoren uglatim zagradama kojeg možete koristiti u poljima Pošta i Pošta (2). Mail-tag predstavlja vrijednost koju korisnik upisuje u odgovarajuće polje za unos za odgovarajući form-tag.

en: Acceptable file types
hr: Prihvatljive vrste datoteka

en: Acceptance Checkbox
hr: Potvrdni okvir Prihvaćanja

en: Add New
hr: Dodaj Novo

en: Add New Contact Form
hr: Dodaj novi kontakt obrazac

en: Adding A New Contact Form
hr: Dodavanje novog kontakt obrasca

en: Additional Headers
hr: Dodatna Zaglavlja

en: Additional Settings
hr: Dodatne postavke

en: Additional Settings (%d)
hr: Dodatne postavke (%d)

en: Admin Screen
hr: Admin Zaslon

en: Afrikaans
hr: Afrikan

en: Albanian
hr: Albanski

en: Allow multiple selections
hr: Dopusti višestruki odabir

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
hr: Sve informacije koje ćete unijeti neće se dijeliti s pružateljima usluga bez vašeg odobrenja.

en: Arabic
hr: Arapski

en: Armenian
hr: Armenski

en: Author
hr: Autor

en: Available Actions
hr: Dostupne radnje

en: Azerbaijani
hr: Azerbajdžanski

en: Basque
hr: Baskijski

en: Belarusian
hr: Bjeloruski

en: Bosnian
hr: Bosanski

en: Bulgarian
hr: Bugarski

en: Catalan
hr: Katalonski

en: Central Kurdish
hr: Srednjokurdski

en: Checkboxes, Radio Buttons and Menus
hr: Potvrdni okviri, Radio dugmad i Izbornici

en: Chinese (China)
hr: Kineski (Kina)

en: Chinese (Taiwan)
hr: Kineski (Taiwan)

en: Class attribute
hr: Class atribut

en: Contact
hr: Kontakt

en: Contact Form
hr: Kontakt Obrazac

en: Contact Form 7 Needs Your Support
hr: Contact Form 7 treba vašu podršku

en: Contact Forms
hr: Kontakt obrasci

en: Contact form %d
hr: Kontakt obrazac %d

en: Contact form created.
hr: Kontakt obrazac kreiran.

en: Contact form deleted.
hr: Kontakt obrazac obrisan.

en: Contact form saved.
hr: Kontakt obrazac spremljen.

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
hr: Kopirajte i zaljepite ovaj shortcode u post, stranicu ili u tekstualni widget:

en: Croatian
hr: Hrvatski

en: Czech
hr: Češki

en: Danish
hr: Danski

en: Date
hr: Datum

en: Date Field
hr: Polje Datuma

en: Date format seems invalid.
hr: Format datuma nije valjan.

en: Date format that the sender entered is invalid
hr: Format datuma kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Date is earlier than minimum limit
hr: Datum je raniji od minimalnog ograničenja

en: Date is later than maximum limit
hr: Datum je kasniji od maksimalnog ograničenja

en: Default value
hr: Default vrijednost

en: Delete
hr: Obriši

en: Did You Know?
hr: Jeste li znali?

en: Dismiss
hr: Zanemari

en: Docs
hr: Dokumentacija

en: Donate
hr: Doniraj

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Dutch
hr: Nizozemski

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hr: Uredi &#8220;%s&#8221;

en: Edit Contact Form
hr: Uredi kontakt obrazac

en: Edit messages used in the following situations.
hr: Uredite poruke korištene u slijedećim situacijama.

en: Email address seems invalid.
hr: Email adresa nije valjana.

en: Email address that the sender entered is invalid
hr: Email adresa koju je unio pošiljatelj nije valjana

en: English (United States)
hr: Engleski (SAD)

en: Enter title here
hr: Unesite naslov

en: Error in deleting.
hr: Greška prilikom brisanja.

en: Estonian
hr: Estonski

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
hr: Izuzmi retke s praznim mail-tagovima

en: Failed to send your message. Please try later or contact the administrator by another method.
hr: Slanje poruke nije uspjelo. Molimo pokušajte kasnije ili kontaktirajte administratora nekim drugim načinom.

en: Failed to upload file.
hr: Učitavanje datoteke nije uspjelo.

en: Failed to upload file. Error occurred.
hr: Učitavanje datoteke nije uspjelo. Došlo je do greške.

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: File Attachments
hr: Priložene Datoteke

en: File Uploading and Attachment
hr: Učitavanje datoteke i priloga

en: File size limit (bytes)
hr: Ograničenje veličine datoteke (bytes)

en: Finnish
hr: Finski

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Form
hr: Obrazac

en: French (France)
hr: Francuski (Francuska)

en: From
hr: Od

en: From: %s
hr: Od: %s

en: Galician
hr: Galicijski

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa datuma. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za padajući izbornik. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje s numeričkim unosom. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje učitavanja datoteke. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za grupu potvrdnih okvira. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za grupu radio dugmadi. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa teksta u više redaka. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a question-answer pair. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za pitanje-odgovor par. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa URL u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa email adrese u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa jednostavnog teksta u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za polje unosa telefonskog broja u jednom retku. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za dugme Pošalji. Za detalje, pogledajte %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tag za potvrdni okvir prihvaćanja. Za više detalja, pogledajte %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
hr: Generirajte form-tagove za CAPTCHA sliku i polje za odgovarajući odgovor. Za detalje, pogledajte %s.

en: Georgian
hr: Gruzijski

en: German
hr: Njemački

en: Get Started
hr: Započnimo

en: Getting Started with Contact Form 7
hr: Započnimo s Contact Form 7

en: Greek
hr: Grčki

en: Gujarati
hr: Gudžaratski

en: Haitian
hr: Haićanski

en: Hebrew
hr: Hebrejski

en: Hindi
hr: Hinduski

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
hr: Kada pređete pokazivačem miša iznad popisa kontakt obrazaca prikazat će se linkovi radnji kojima možete uređivati kontakt obrasce. Možete obavljati sljedeće radnje:

en: How Tags Work
hr: Kako funkcioniraju tagovi

en: Hungarian
hr: Mađarski

en: Id attribute
hr: ID atribut

en: Image settings
hr: Postavke slike

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
hr: Pod <strong>Poruke</strong> možete uređivati različite vrste poruka koje se koriste za ovaj kontakt obrazac. Ove poruke su relativno kratke, poput poruke greške koja će se prikazati kada se nije ispunilo obavezno polje.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
hr: U slijedećim poljima, možete koristiti ove mail-tagove:

en: Indian Bengali
hr: Indijski bengalski

en: Indonesian
hr: Indonezijski

en: Information
hr: Informacije

en: Input field settings
hr: Postavke polja za unos

en: Insert Tag
hr: Umetni Tag

en: Insert a blank item as the first option
hr: Umetni praznu stavku kao prvi izbor

en: Integration
hr: Integracija

en: Integration with Other Services
hr: Integracija s ostalim servisima

en: Irish
hr: Irski

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you. If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider making a donation.
hr: Teško je nastaviti razvijati i podržavati ovaj dodatak bez donacija korisnika poput vas. Ako uživate koristeći Contact Form 7 i mislite da vam je od koristi, molimo razmislite o donaciji.

en: Italian
hr: Talijanski

en: Japanese
hr: Japanski

en: Jetpack Overrides Contact Forms
hr: Jetpack Nadjačavanja Kontakt Obrazaca

en: Jetpack may cause problems for other plugins in certain cases. For more details, see %s.
hr: Jetpack u nekim slučajevima može uzrokovati probleme drugim dodacima. Za detalje, pogledajte %s.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
hr: Još jedan kontakt obrazac dodatak. Jednostavan ali prilagodljiv.

en: Korean
hr: Korejski

en: Label
hr: Oznaka

en: Latvian
hr: Latvijski

en: Lithuanian
hr: Litvanski

en: Macedonian
hr: Makedonski

en: Mail
hr: Pošta

en: Mail (2)
hr: Pošta (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
hr: Pošta (2) je dodatni predložak koji se najčešće koristi kao autoresponder.

en: Make checkboxes exclusive
hr: Učini potvrdne okvire isključivim

en: Make this checkbox checked by default
hr: Učiniti da ovaj potvrdni okvir bude uključen po defaultu

en: Make this work inversely
hr: Učini obrnuto

en: Malay
hr: Malajski

en: Malayalam
hr: Malajički

en: Maltese
hr: Malteški

en: Max
hr: Maks

en: Message Body
hr: Sadržaj Poruke

en: Message Body:
hr: Sadržaj poruke:

en: Messages
hr: Poruke

en: Name
hr: Naziv

en: Norwegian (Bokmål)
hr: Norveški (Bokmål)

en: Number Fields
hr: Polja Broja

en: Number format seems invalid.
hr: Format broja nije valjan.

en: Number format that the sender entered is invalid
hr: Format broja kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Number is larger than maximum limit
hr: Broj je veći od maksimalno dopuštenog

en: Number is smaller than minimum limit
hr: Broj je manji od minimalno dopuštenog

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
hr: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrazac. Kontakt obrazac se sastoji od sljedećih komponenti:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
hr: Na ovom zaslonu možete uređivati kontakt obrasce od Contact Form 7. Možete uređivati neograničen broj obrazaca. Svaki kontakt obrazac ima jedinstveni ID i Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). Da biste umetnuli kontakt obrazac u post ili tekst widget, unesite shortcode.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
hr: Na ovom zaslonu, možete upravljati servisima koji su dostupni kroy Contact Form 7. Korištenje API-ja će vam omogućiti da koristite sve usluge koje su dostupne.

en: One option per line.
hr: Jedna opcija po retku.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
hr: Uspravnom crtom odvojen par pitanje-odgovor (npr. Glavni grad Brazila?|Rio) po retku.

en: Options
hr: Opcije

en: Or
hr: ili

en: Overview
hr: Pregled

en: Persian
hr: Perzijski

en: Please accept the terms to proceed.
hr: Molimo prihvate uvjete za nastavak.

en: Please fill in the required field.
hr: Molimo ispunite obavezno polje.

en: Polish
hr: Poljski

en: Portuguese (Brazil)
hr: Portugalski (Brazil)

en: Portuguese (Portugal)
hr: Portugalski (Portugal)

en: Punjabi
hr: Punjabski

en: Put a label first, a checkbox last
hr: Stavi oznaku ispred potvrdnog okvira

en: Questions and answers
hr: Pitanja i odgovori

en: Quiz
hr: Kviz

en: Range
hr: Opseg

en: Required field
hr: Obavezno polje

en: Romanian
hr: Rumunjski

en: Russian
hr: Ruski

en: Save
hr: Spremi

en: Save Messages with Flamingo
hr: Spremi poruke s Flamingo

en: Search Contact Forms
hr: Traži kontakt obrasce

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
hr: Rezultati pretrage za &#8220;%s&#8221;

en: Selectable Recipient with Pipes
hr: Odaberivi primatelj sa znakom |

en: Send
hr: Pošalji

en: Sender doesn't enter the correct answer to the quiz
hr: Pošiljatelj nije unio ispravan odgovor u kvizu

en: Sender's message was failed to send
hr: Pošiljateljeva poruka nije poslana

en: Sender's message was sent successfully
hr: Pošiljateljeva poruka uspješno je poslana

en: Sending ...
hr: Slanje ...

en: Serbian
hr: Srpski

en: Setting Up Mail
hr: Postavke Pošte

en: Settings
hr: Postavke

en: Sinhala
hr: Sinhaleški

en: Slider
hr: Klizač

en: Slovak
hr: Slovački

en: Slovene
hr: Slovenski

en: Spam Filtering with Akismet
hr: Filtriranje spama s Akismet

en: Spanish (Spain)
hr: Španjolski (Španjolska)

en: Spinbox
hr: Rotiraj

en: Subject
hr: Predmet

en: Subject: %s
hr: Predmet: %s

en: Submission was referred to as spam
hr: Poruka je ocijenjena kao spam

en: Submit Button
hr: Dugme Pošalji

en: Support
hr: Podrška

en: Swedish
hr: Švedski

en: Tagalog
hr: Tagaloški

en: Tamil
hr: Tamilski

en: Telephone number seems invalid.
hr: Telefonski broj nije valjan.

en: Telephone number that the sender entered is invalid
hr: Telefonski broj kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Text Fields
hr: Tekst Polja

en: Thai
hr: Taj

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
hr: Promjene koje ste napravili biti će izgubljene ako odete s ove stranice.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
hr: Kod kojeg je unio pošiljatelj se ne podudara s CAPTCHA

en: There are also special mail-tags that have specific names, but don&#8217;t have corresponding form-tags. They are used to represent meta information of form submissions like the submitter&#8217;s IP address or the URL of the page.
hr: Postoje i posebni mail-tagovi s posebnim nazivima, ali nemaju odgovarajuće form-tagove. Oni predstavljaju meta tagove kod slanja pošte, kao što su npr. pošiljateljeva IP adresa ili URL stranice.

en: There are terms that the sender must accept
hr: Ovo su uvjeti kojih pošiljatelj treba prihvatiti

en: There is a field that the sender must fill in
hr: Ovo lje polje kojeg pošiljatelj treba ispuniti

en: There is a field that the user input is longer than the maximum allowed length
hr: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos duži od maksimalno dopuštene dužine

en: There is a field that the user input is shorter than the minimum allowed length
hr: Ovo je polje u kojem je korisnikov unos kraći od minimalno dopuštene dužine

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
hr: Ovaj kontakt obrazac ima CAPTCHA polje, ali potrebne biblioteke (GD i FreeType) nisu dostupne na vašem serveru.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontakt obrazac sadrži CAPTCHA polje, ali privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije zapisiva. Možete ručno kreirati mapu ili promijeniti dopuštenja.

en: This contact form contains file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
hr: Ovaj kontakt obrazac sadrži polja za učitavanje, ali privremena mapa za datoteke (%s) ne postoji ili nije zapisiva. Možete ručno kreirati mapu ili promijeniti njena dopuštenja.

en: This date is too early.
hr: Datum je preraniji.

en: This date is too late.
hr: Datum je prekasniji.

en: This e-mail was sent from a contact form on %1$s (%2$s)
hr: Ova email poruka je poslana iz kontakt obrasca na %1$s (%2$s)

en: This field requires author's URL
hr: Ovo polje zahtijeva URL autora

en: This field requires author's email address
hr: Ovo polje zahtijeva email adresu autora

en: This field requires author's name
hr: Ovo polja zahtijeva ime autora

en: This file is too large.
hr: Ova datoteka je prevelika.

en: This file type is not allowed.
hr: Ova vrsta datoteke nije dopuštena.

en: This input is too long.
hr: Unos je predugačak.

en: This input is too short.
hr: Unos je prekratak.

en: This number is too large.
hr: Ovaj broj je prevelik.

en: This number is too small.
hr: Broj je premalen.

en: Title
hr: Naslov

en: To
hr: Za

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
hr: Da biste uključili učitanu datoteku kroz ovo polje u poštu, trebate umetnuti odgovarajući mail-tag (%s) u polje Priložene Datoteke na kartici Pošta.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
hr: Da biste koristili CAPTCHA, najprije trebate instalirati i aktivirati %s dodatak.

en: To use CAPTCHA, you need <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a> plugin installed.
hr: Da biste koristili CAPTCHA trebate instalirati dodatak <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/really-simple-captcha/">Really Simple CAPTCHA</a>.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
hr: Da biste koristili unos vrijednosti kroz ovo polje u polju pošte, vi trebate umetnuti odgovarajući mail-tag (%s) u polje na kartici Pošta.

en: Tracking with Google Analytics
hr: Praćenje s Google Analytics

en: Turkish
hr: Turski

en: URL seems invalid.
hr: URL nije valjan.

en: URL that the sender entered is invalid
hr: URL kojeg je unio pošiljatelj nije valjan

en: Ukrainian
hr: Ukrajinski

en: Untitled
hr: Bez naslova

en: Uploaded file is not allowed file type
hr: Učitana vrsta datoteke nije dopuštena

en: Uploaded file is too large
hr: Učitana datoteka je prevelika

en: Uploading a file fails for PHP error
hr: Učitavanje datoteke nje uspjelo zbog PHP greške

en: Uploading a file fails for any reason
hr: Učitavanje datoteke iz nekog razloga nije uspjelo

en: Use HTML content type
hr: Koristi HTML sadržaj

en: Use Mail (2)
hr: Koristi Pošta (2)

en: Use the default language (%s)
hr: Koristi default jezik (%s)

en: Use this text as the placeholder of the field
hr: Koristi ovaj tekst kao zamjenski tekst polja

en: Validation errors occurred
hr: Greška prilikom provjere valjanosti

en: Validation errors occurred. Please confirm the fields and submit it again.
hr: Greška prilikom provjere valjanosti. Molimo provjerite polja i pošaljite ponovo.

en: Vietnamese
hr: Vijetnamski

en: While form-tags have a comparatively complex syntax, you don&#8217;t need to know the syntax to add form-tags because you can use the straightforward tag generator (<strong>Generate Tag</strong> button on this screen).
hr: Budući da polja obrasca imaju dosta kompleksnu sintaksu, koju ne trebati nužno poznavati kako bi dodavali form-tagove jer vi možete izravno koristiti Tag generator (dugme <strong>Stvori Oznaku</strong> na ovom zaslonu).

en: Wrap each item with label element
hr: Prelomi svaku stavku s elementom oznake

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hr: Vi se spremate obrisati kontakt formu. 
      'Odustani' za prekid, 'U redu' za brisanje.

en: You are not allowed to delete this item.
hr: Vama nije dopšteno obrisati ovu stavku.

en: You are not allowed to edit this contact form.
hr: Vama nije dopušteno uređivati ovaj kontakt obrazac.

en: You are not allowed to edit this item.
hr: Vama nije dopušteno uređivati ovu stavku.

en: You can add a new contact form on this screen. You can create a contact form in your language, which is set WordPress local settings, or in a language that you select from available options.
hr: Na ovom zaslonu možete dodati novi kontakt obrazac. Možete kreirati kontakt obrazac na svom jeziku, koji je određen lokalnim postavkama WordPressa, ili na jeziku kojeg odaberete iz dostupnih opcija.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
hr: Ovdje možete dodati prilagođene isječke kodova. Za detalje, pogledajte %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
hr: Također, vi možete koristiti ovaj stari-stil shortcode:

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
hr: Najprije ćete se trebati registrirati i otvoriti račun za servis kojeg namjeravate koristiti. Kada to napravite, trebate odobriti pristup tako da Contact Form 7 može pristupiti servisu s vašim računom.

en: Your Email
hr: Vaš email

en: Your Message
hr: Vaša poruka

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your answer is not correct.
hr: Vaš odgovor nije točan.

en: Your entered code is incorrect.
hr: Unešeni kod nije ispravan.

en: Your message was sent successfully. Thanks.
hr: Vaša poruka je poslana uspješno. Hvala.

en: acceptance
hr: prihvaćanje

en: checkboxes
hr: potvrdni okviri

en: date
hr: datum

en: drop-down menu
hr: padajući izbornik

en: file
hr: datoteka

en: number
hr: broj

en: quiz
hr: kviz

en: radio buttons
hr: radio dugmad

en: submit
hr: pošalji

en: text
hr: tekst

en: text area
hr: tekst područje
